OchtendProgramma - OVERHEID EN ZORG

09:30 uur tot 12:00 uur

SessieOnderwerpSprekers
Blok 1Nederland op zijn bestRalph van Hessen, Jeroen Busscher en Arno Nienhuis
Blok 2Educatie Evolutie
-OpeningFatma Koser Kaya
-Meer muziek in de klasAli-B en Jantien Westerveld,
Stichting Méér Muziek in de Klas maakt zich sterk voor structureel muziekonderwijs voor álle kinderen op de basisschool in Nederland en het Caribisch gebied. Want muziekonderwijs draagt op vele fronten bij aan de ontwikkeling van kinderen. Tijdens dit programmaonderdeel, waarin ook de enorme betrokkenheid van Koningin Máxima erevoorzitter van Méér Muziek in de Klas, en warm pleitbezorger Erik Scherder in beeld gebracht worden, hoort u hoe de stichting op ambitieuze en systematische wijze toewerkt naar haar doel.
-Leraar van het jaar verkiezingAngela Esajas, Cherelle Bouwen, Ismail Aghzanay, Jasper van der Noordt, Jori Tuinte, Kirsten Cuppen, Linda Mansveld, Ron Bouquet, Roy Helmerhorst, Valérie Ungerer, Wouter den Engelsman, Suzanne Langelaan
-GroeikrachtJasper Rijpma, Andrew Niemeijer, Jaap Versfelt & Loek Hermans
Blok 3Revolutie in de voedingsindustrie en Q&AKees Kruythoff
Blok 4Wrap-up ochtendprogrammaAli B
OnderwerpSessieBeschrijving
Opening Big Improvement Day (9:30 – 9:45) Welkom en Troonrede
- Opening BID Ralph van Hessen en Jeroen Busscher openen officieel de première van de Big Improvement Day
Inspiratie deel 1: Overheid
(9:45 – 10:45)
Keynote.
15 Minutes of Improvement (10:45– 11:00)-Pauze
Inspiratie deel 2: Zorg
(11:00 – 11:50)
KeynoteSabine Uitslag, Directeur Werkplezier in de Zorg
- --
---
---
---
---
---
Ali-B over de ochtend
(11:50 – 12:00)
Wrap-upAli-B vat het ochtendprogramma op een inspirerende wijze samen

middagProgramma - ONDERWIJS

12:00 uur tot 15:00 uur

SessieOnderwerpSprekers
Blok 1Positivity AwardsEdwin Spee, Mascha Struijk, Ricardo Eshuis (SVH) en juryvoorzitter Ali B
Blok 2'Meest Positieve Overheidsorganisatie' PrijsuitreikingMark Frequin, GGD, Dijklander Ziekenhuis, Veiligheidsregio’s Nederland en Erasmus MC
Blok 3Diepte-interview en Q&APrins Constantijn
Blok 4Innovatieblok EZKNikky Hofland, Sahar Yadegari, Abelhamid Idrissi, Pieter Waasdorp en Marloes Mantel
Blok 5Phoenix Awards EZK
-Gesprek met ondernemersAntje Monteiro, Ralph Moelker (Tattoo Bob), Elske Doets (Doets reizen/Buddybold), Rahma el Mouden (MAS Dienstverleners)
-Uitreiking Phoenix AwardsMona Keijzer, Maxime Verhagen, Anneke Dijsktra (Mrs. Italy), Jurjen Hesseling (Jurlights), Tonny Vromans (BVR Groep), Peter van der Veer (Jaarbeurs), Mark Driessen (IQ-Quip), Wouter Deelman (Travel Electric), Eric Sommerdijk (Layhgo) en Rober Willemsen
Blok 5Wrap-upAli B
Blok 6Live PerformanceAntje Monteiro
OnderwerpSessieBeschrijving
Lunch
(12:00 – 13:00)
--
Side sessions
(13:00 – 13:45)
-In theater en auditoria (6 locaties met 12 blokken van 20 minuten)
Inspiratie deel 3: Onderwijs
(13:45 - 14:45)
KeynoteConstantijn van Oranje, Speciaal Ambassadeur van Techleap, wordt geïnterviewd met diepgaande vragen.
Pauze
(14:45 – 15:00)
--
---
---
---
---
---
---
---

Eindprogramma - BeDRIJFSLEVEN

15:35 uur tot 17:30 uur

SessieOnderwerpSprekers
Blok 1Sportinnovatie
Blok 22KNOWHOWPaul van Ass
Blok 35 Minutes of ImprovementColette Zee (IT4Kids)
Blok 4Evolutie van WerkgelegenheidNathalie van Berkel (UWV) en Marion van Happen (RGF Staffing)
Blok 5Stage-Offensief
Blok 6Stand van het LandGijs Rademaker (AVROTROS)
Blok 7Helikopterview BIDAli B
OnderwerpSessieBeschrijving
Inspiratie deel 4: Bedrijfsleven
(15:00 – 16:00)
KeynoteLouis van Gaal
---
---
---
Helicopterview BID
(16:00 - 16:30)
-De spectaculaire samenvattende afsluiting van de BID met Ali B., Jeroen Busscher en Ralph van Hessen
Grande borrel met hapjes en drankjes
(16:30 – 18:00)
-Foyers Theaters en Auditoria
---